Zajęcia pozalekcyjne 2020/2021

od 28.09.2020r.

Lp. Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Dzień i godzina Klasa
1 Adamczyk Stanisław

 

 

 

Kółko BRD Czwartek

8.00 – 8.45

VIIB
2 Banaszak Teresa

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze VIIA Wtorek

14.45 – 15.30

VIIA
3 Błaszkowska Żaneta

 

 

SKS

I – III

 

Wtorek

8.55 – 9.40

I – III
4 Błaszkowska Żaneta

 

 

 

SKS

VII – VIII

Wtorek

15.30 – 16.15

VII – VIII
5 Bodnar Izabella

 

 

 

Kółko biologiczne dla klasy VIA Piątek

12.55 – 13.40

VIA
6 Bodnar Izabella

 

 

 

Kółko przyrodnicze dla klas IV Poniedziałek

12.55 – 13.40

IVAB
7 Ciszewska Magdalena

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze kl. IIC Wtorek

9.50 – 10.35

IIC
8 Ciszewska Magdalena

 

 

 

Kółko matematyczne IIC Czwartek

12.55 – 13.40

IIC
9 Grobelna – Staniszewska Agnieszka

 

Kółko historyczne kl. VIII Środa

14.45 – 15.30

VIIIB
10 Grobelna – Staniszewska Agnieszka Kółko filatelistyczne Czwartek

13.50 – 14.35

VI
11 Jagodzińska Arletta

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z VIAC Czwartek

7.00 – 7.45

VIAC
12 Jagodzińska Arletta

 

Zajęcia rozwijające z j. polskiego VIA Wtorek

9.50 – 10.35

VIA
13 Jagodzińska Arletta

 

 

Zajęcia rozwijające z j. polskiego VIC

 

Wtorek

7.00 – 7.45

VIC
14 Kędziorska Ewa

 

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki Poniedziałek

7.00 – 7.45

VIIIA
15 Kędziorska Ewa

 

 

Kółko matematyczno – fizyczne Środa

13.50 – 15.30

VI
16 Kędziorska Ewa

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze matematyczno – fizyczne Piątek

12.55 – 14.35

VI
17 Kędziorska Ewa

 

 

 

Kółko fizyczne- przygotowanie do konkursu przedmiotowego Piątek

14.45 – 15.30

VII
18 Kontek Julia

 

 

 

Kółko matematyczne klasy IV Poniedziałek

12.55 – 13.40

IVABC
19 Kontek Julia

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasy IV Wtorek

8.00 – 8.45

IVBC
20 Kontek Julia

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa IVA Czwartek

8.00 – 8.45

IVA
21 Kontek Julia

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki klasa VA Piątek

8.00 – 8.45

VA
22 Kontek Julia

 

 

 

Kółko matematyczne Poniedziałek

13.50 – 15.30

VA
23 Kontek Julia

 

 

 

Kółko matematyczne Środa

13.50 – 15.30

VA
24 Kowalska Małgorzata

 

 

Kółko geograficzne Wtorek

13.50 – 14.35

VIID
25 Kral Sylwia

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze IA Poniedziałek

8.00 – 8.45

IA
26 Kubanek Martyna

 

Kółko teatralne

 

Środa

12.55 – 13.40

IIIA grupa II
27 Kubanek Martyna

 

 

 

Kółko teatralne Poniedziałek

11.55 – 12.40

IIIB
28 Kubanek Martyna

 

 

Kółko teatralne Czwartek

14.45 – 15.30

IV – VIII
29 Kulczyk Agnieszka

 

 

Kółko chemiczne Wtorek

7.00 – 7.45

VIIIABC
30 Kuźniak – Garstecka Karina

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze IC Poniedziałek

12.55 – 13.40

IC
31 Makowiecka Lidia

 

 

Zajęcia wyrównujące szanse dla uczniów klas IVBC

 

Wtorek

8.00 – 8.45

IVBC
32 Mielczarek Agnieszka

 

 

Kółko biologiczne

 

Środa

14.45 – 15.30

V-VIII
33 Pokora Danuta

 

 

 

Kółko matematyczne dla klas VII Poniedziałek

7.00 – 7.45

VIIABCD
34 Pokora Danuta

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas VI Środa

7.00 – 7.45

VIABCD
35 Pokora Danuta

 

 

Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas VII Czwartek

7.00 – 7.45

VIIABCD
36 Polańska Mariola

 

 

Kółko historyczne

 

Środa

15.30

Czwartek

16.25

VIIIA

 

IVA

37 Posłuszna Klaudia

 

Kółko teatralne Wtorek

9.50 – 10.35

IIIA grupa I
38 Posłuszna Klaudia Kółko teatralne Wtorek

10.50 – 11.35

IIIC
39 Rajmann Hanna

 

 

Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas VII

 

Poniedziałek

7.00 – 7.45

VIIABCD
40 Rajmann Hanna

 

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu Piątek

7.00 – 7.45

VIIIB
41 Robaczewska Barbara

 

 

 

Kółko ortograficzne IIIB Piątek

12.55 – 13.40

IIIB
42 Robaczewska Barbara

 

 

Zajęcia wyrównawcze IIIB Środa

9.50 – 10.35

IIIB
43 Ryska Bogusława

 

 

Zajęcia dla uczniów z trudnościami ortograficznymi

 

Wtorek

12.55 – 13.40

IV
44 Ryska Bogusława

 

 

 

Zajęcia wyrównujące dla uczniów z problemami dydaktycznymi Środa

13.40 – 14.35

VIA
45 Sabacińska Iwona

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze Poniedziałek

9.50 – 10.35

IIIA
46 Sabacińska Iwona

 

 

 

Kółko ortograficzne Wtorek

11.55 – 12.40

IIIA
47 Skrzyńska – Klim Beata

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki Poniedziałek

7.00 – 7.45

VIIIB
48 Skrzyńska – Klim Beata

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki Czwartek

7.00 – 7.45

VIIIC
49 Strzyżewska Ewa

 

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. angielskiego Środa 7.00

 

Czwartek 7.00

 

Czwartek 14.45

VIIIB

 

VIIIA

 

VIIIC

50 Strzyżewska Ewa

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z j. angielskiego dla klas VII Środa

14.45

VIID
51 Swosińska Dobromiła

 

 

 

Kółko artystyczno – muzyczne Poniedziałek

13.50 – 14.35

SP
52 Terzimann Izabela

 

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego Środa

7.00 – 7.45

VIIIA
53 Terzimann Izabela

 

 

 

Zajęcia przygotowujące do egzaminu z j. polskiego Czwartek

8.00 – 8.45

VIIIC
54 Terzimann Izabela

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze z j. polskiego Piątek

8.00 – 8.45

VA
55 Witkowska Beata

 

 

 

Zajęcia wyrównawcze IIA Wtorek

11.55 – 12.40

IIA
56 Witkowska Grażyna

 

 

Zajęcia wyrównawcze IIIC Wtorek

10.50 – 11.35

IIIC
57 Witkowska Grażyna

 

 

Kółko matematyczne IIIC Środa

8.00 – 8.45

IIIC
58 Woźniak Wiesława

 

 

Zajęcia wyrównawcze kl. IVB Wtorek

12.55 – 13.40

IVB
59 Woźniak Wiesława

 

Kółko j. angielskiego IVA Czwartek

13.50 – 14.35

IVA
60 Zbylut Emanuela

 

 

Zajęcia rozwijające z j. polskiego kl. VID Piątek

12.55 – 13.40

VID
61 Zbylut Emanuela

 

 

Zajęcia rozwijające z j. polskiego klasa VIB Środa

13.50 – 14.35

VIB
62 Zbylut Emanuela

 

Zajęcia rozwijające z j. polskiego klasa VIID Czwartek

7.00 – 7.45

VIID
63 Zbylut Emanuela

 

 

Zajęcia wyrównawcze klasy VI

 

Środa

14.45 – 15.30

VIBD