Zajęcia pozalekcyjne 2018/2019

Lp. Nazwisko i imię Rodzaj zajęć Dzień i godzina Klasa
1 Adamczyk Stanisław Wychowanie komunikacyjne Wtorek

13.50 – 14.35

 
2 Banaszak Teresa Konsultacje Piątek

14.40 – 15.00

15.45 – 16.10

IVAB, VC,

VIII A3,

IIIg A1A2

3 Banaszak Teresa Kółko języka angielskiego Piątek

15.00-15.45

 
4 Bethke – Dzikowska Joanna Pomoc – Psychologiczno – Pedagogiczna  matematyka Środa

13.50-14.35

VAB
5 Bethke – Dzikowska Joanna Rewalidacja 4h
6 Bethke – Dzikowska Joanna Program indywidualny z matematyki 4h
7 Bethke – Dzikowska Joanna Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna (matematyka) Środa

14.40 – 15.25

VIB
8 Bethke – Dzikowska Joanna Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna (matematyka) Poniedziałek 14.40 – 15.25 VI
9 Bodnar Izabella Zajęcia rozwijające – kółko biologiczne Poniedziałek 14.40 – 15.25  
10 Ciszewska Magdalena Zajęcia rozwijające umiejętności uczenia się 1h
11 Ciszewska Magdalena Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne 1h
12 Ginter Anna Zajęcia wyrównawcze Środa 14.40 – 15.25 VI
13 Ginter Anna Zajęcia wyrównawcze Środa 13.50 – 14.35 V
14 Ginter Anna Przygotowujące do egzaminu Poniedziałek 13.50 – 14.25 IIIg
15 Grobelna – Staniszewska Agnieszka Kółko historyczne Piątek

13.50 – 14.35

V
16 Grobelna – Staniszewska Agnieszka Kółko historyczne Wtorek

13.50 – 14.35

VI
17 Grobelna – Staniszewska Agnieszka Kółko historyczne Środa

13.50 – 14.35

VIII
18 Idczak – Czarnecka Janina Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna – logopedia 1h
19 Idczak – Czarnecka Janina Logopedia – rewalidacja 1h
20 Idczak – Czarnecka Janina Logopedia 3h
21 Jagodzińska Arletta Zajęcia przygotowujące do egzaminu zewnętrznego z j. polskiego Czwartek

7.00 – 7.45

IIIB
22 Jagodzińska Arletta Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego Poniedziałek 7.00-7.45 IIIC
23 Jagodzińska Arletta Program indywidulany z języka polskiego 1h
24 Jaroch Małgorzata Zajęcia sportowe –lekkoatletyka Czwartek

14.40 – 15.25

 
25 Kędziorska Ewa Przygotowanie do egzaminu gimnazjalnego z matematyki Poniedziałek

12.55 – 13.40

IIIC
26 Kędziorska Ewa Kółko fizyczne Poniedziałek 14.40 – 15.25 VIII i IIIg
27 Kędziorska Ewa Zajęcia wyrównawcze z matematyki Czwartek

7.00-7.45

VII
28 Kowalska Małgorzata Konsultacje geograficzne Poniedziałek

13.50 – 14.40

V,VI,VII,VIII i IIIg.
29 Kowalska Małgorzata Kółko przyrodnicze Poniedziałek

12.55 – 13.40

VIA
30 Kowalska Małgorzata Rewalidacja 1h
31 Kowalski Zbigniew Informatyka/ zajęcia komputerowe Wtorek 15.25 –  16.10 VI – VIII i IIIg.
32 Kral Sylwia Zajęcia wyrównawcze Wtorek

8.00 – 8.45

IIA
33 Kral Sylwia Program indywidualny z matematyki 1h
34 Kubanek Martyna Klub dyskusyjny Piątek

9.00 – -10.00

IV – VIII
35 Kubanek Martyna

Posłuszna Klaudia

Stowarzyszenie Miłośników Biblioteki 1x w tygodniu IV – VIII i IIIg.
36 Kulczyk Agnieszka Kółko Młodych Chemików Środa

14.40-15.25

 
37 Kulczyk Agnieszka Zajęcia wyrównawcze z chemii Wtorek

7.00-7.45

Czwartek 13.50-14.35

 
38 Kuźniak – Garstecka Karina Kółko przyrodniczo – ekologiczne Wtorek

13.50 – 14.35

IIC
39 Kuźniak – Garstecka Karina Zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 13.50 – 14.35 IIC
40 Kuźniak – Garstecka Karina Klub „Wesołego Drugoklasisty” Środa

12.55 – 13.40

IIC
41 Lubawy Dorota Kółko plastyczne Czwartek 13.50 – 14.35 IV – V
42 Lubawy Dorota Konsultacje z języka niemieckiego 2x w miesiącu VIIIA dz.

IIIBC g.

43 Mielczarek Agnieszka Rewalidacja 2h
44 Mielczarek Agnieszka Kółko przyrodnicze Piątek

8.00-8.45

 
45 Nogowska Klaudia Zajęcia wyrównawcze z języka angielskiego Wtorek

8.00 – 8.45

VB
46 Odrobiński Jarosław Strzeleckie Kółko Sportowe (strzelnica szkolna SKS Koliber ZSP w Szubinie) Czwartek

16.00 – 18.00 co dwa tygodnie

VII, VIII, IIIg.
47 Pokora Danuta Przygotowanie do egzaminu po klasie VIII Poniedziałek

7.00 -7.45

VIIIB
48 Pokora Danuta Zajęcia wyrównawcze z matematyki dla klas IV Środa

13.50 -14.35

IV
49 Pokorzyńska Anna Zajęcia rozwijające Czwartek

14.40 – 15.25

I – VIII
50 Polańska Mariola Zajęcia rozwijające Poniedziałek 12.50 – 13.40 VI
51 Polańska Mariola Zajęcia przedmiotowe – historia

Młodzieżowy Klub TPP Wielkopolskiego

  VIC
52 Polańska Mariola Zajęcia rozwijające Poniedziałek

7.00 – 8.00

VII
53 Pozorska Marta Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna – Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego dla uczniów klas VI Poniedziałek 12.55 – 13.40 VI
54 Pozorska Marta Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna 1h
55 Pozorska Marta Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Poniedziałek

13.50 – 14.35

V
56 Rajmann Hanna Rewalidacja 2h
57 Rajmann Hanna Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna Zajęcia wyrównawcze dla uczniów klas siódmych Wtorek

7.00-7.45

VII
58 Rajmann Hanna Zajęcia przygotowujące do egzaminu w kl. VIII Wtorek

13.50 – 14.35

VIIIB
59 Robaczewska Barbara Zajęcia wyrównawcze Poniedziałek 8.55-9.40 IB
60 Robaczewska Barbara Kółko ortograficzne Piątek

11.55 – 12.40

IB
61 Rojek Gabriela Kółko historyczne rozwijające Poniedziałek 14.40-15.25  
62 Ryska Bogusława Rewalidacja 3h
63 Ryska Bogusława Zespół korekcyjno – kompensacyjny Środa

13.50 – 14.35

 
64 Ryska Bogusława Zajęcia korekcyjno – kompensacyjne Wtorek

13.50 – 14.35

 
65 Rzadkiewicz Alina Zajęcia wyrównawcze Czwartek 11.55 – 12.40 IIB
66 Sabacińska Iwona Zajęcia rozwijające – kółko ortograficzne Środa

8.00-8.45

IA
67 Sabacińska Iwona Zajęcia rozwijające – kółko taneczne „Algaro” Czwartek 13.50-14.35 I-III
68 Sabacińska Iwona Zajęcia wspierające – wyrównawcze Czwartek

8.55 – 9.40

IA
69 Skrzyńska – Klim Beata Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki Wtorek

7.00 – 7.45

VIIIA
70 Skrzyńska – Klim Beata Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki Czwartek 8.00-8.45 IIIAg.
71 Skrzyńska – Klim Beata Zajęcia przygotowujące do egzaminu z matematyki Poniedziałek 7.00 – 7.45 VIIIC
72 Smoliński Mateusz Zajęcia sportowe – piłka siatkowa Piątek

14.40 – 15.40

 
73 Sobczak Gabriela Doradztwo zawodowe – konsultacje Poniedziałek 7.15-8.00 VII,VIII i IIIg
74 Strzyżewska Ewa Program indywidualny z języka angielskiego 2h
75 Strzyżewska Ewa Zajęcia przygotowujące do egzaminu ósmoklasisty Środa

7.00-7.45

VIII
76 Strzyżewska Ewa Konsultacje z j. angielskiego dla uczniów kl. V – VII Poniedziałek 14.40 – 15.25 V – VII
77 Swosińska Dobromiła Zajęcia wokalno – artystyczne gr.1 Środa

13.50 – 14.35

Kl. IV – VIII

III g.

78 Swosińska Dobromiła Zajęcia wokalno – artystyczne gr.2 Środa

14.40-15.25

Kl. IV – VIII

III g.

79 Szenefeld Magdalena Kółko j. angielskiego Program Yes, you can. Poniedziałek

12.55-13.40

 
80 Sztuba Katarzyna Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne Wtorek

12.20 – 13.20

„0”
81 Sztuba Katarzyna Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna

Zajęcia rozwijające kompetencje emocjonalno – społeczne

Poniedziałek 12.20-13.20 „0”
82 Tabor Justyna Kółko biblijne – zajęcia rozwijające Czwartek 14.40 – 15.25 IV – VIII i IIIg
83 Terzimann Izabela Program indywidualny z języka polskiego 1h
84 Terzimann Izabela Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego Poniedziałek

7.00 – 7.45

VIIIA
85 Terzimann Izabela Zajęcia przygotowujące do egzaminu z języka polskiego Środa

7.00-7.45

VIIIC
86 Witkowska Beata Kółko ortograficzne Czwartek

8.55 – 9.40

IIIA
87 Witkowska Beata Zajęcia wyrównawcze Czwartek

8.00-8.45

IIIA
88 Witkowska Grażyna Kółko teatralne Piątek

8.00 – 8.45

IC
89 Woźniak Wiesława Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna – j. angielski Poniedziałek

14.40 – 15.25

 
90 Woźniak Wiesława Konsultacje z języka angielskiego Czwartek 15.30 – 16.15 IV, VII, VIII i IIIg.
91 Zbylut Emanuela Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Poniedziałek 12.55-13.40 IVA, IVC dz.
92 Zbylut Emanuela Pomoc Psychologiczno – Pedagogiczna – zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Czwartek

12.55 – 13.40

IVD
93 Zbylut Emanuela Zajęcia wyrównawcze z języka polskiego Poniedziałek 13.55-14.35 IVB
94 Zbylut Emanuela Zajęcia przygotowujące do egzaminu zewnętrznego Piątek

7.090 – 7.45

IIIAg.
95 Zbylut Emanuela Zajęcia rozwijające z języka polskiego Poniedziałek

14.40 – 15.25 co dwa tygodnie

VD
96 Brzykcy Tadeusz

Smoliński Mateusz

Jaroch Małgorzata

Nauka pływania – zajęcia na basenie w Nakle n. Notecią Środa

16.00 – 19.00

I – VIII