Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie, informuje, iż od 16.11.2020 roku nauczyciele będą prowadzić konsultacje dla Uczniów i Rodziców w określonym czasie, wyznaczonym przez pedagogów.

Wychodząc naprzeciw potrzebom konsultacji z nauczycielem uczącym, Uczniowie oraz Rodzice będą mogli dodatkowo skontaktować się z prowadzącym lekcje na platformie Moodle, poprawić ocenę, zadanie lub porozmawiać o innych sprawach związanych z nauką.

W celu usprawnienia efektywności prowadzenia konsultacji prosimy Rodziców o wcześniejsze ustalenie konkretnej godziny z danym nauczycielem za pośrednictwem e-dziennika.

Czas konsultacji poszczególnych nauczycieli wynika z ilości oddziałów, które uczą .

 

Konsultacje nauczycieli Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie w trakcie nauki zdalnej

Lp.

Nazwisko i imię nauczyciela

Dzień Godzina
1. Adamczyk Stanisław Czwartek 14:30-16:00
2. Banaszak Teresa Wtorek 16:00-17:55
3.  Błaszkowska Żaneta Poniedziałek 15:05-16:35
4. Bodnar Izabella Środa 16:00-17:05
5.  Stachowiak Elwira Środa 15:15-16:50
6. Ciszewska Magdalena Środa 14:00-15:35
7.  Grobelna-Staniszewska Agnieszka Środa

Czwartek

17:00-18:00

17:00-17:45

8. Jagodzińska Arletta Poniedziałek 15:30-17:05
9. Jaroch Małgorzata Wtorek 16:00-17:30
10. Kędziorska Ewa Poniedziałek

Czwartek

14:10-15:10

14:45-15:40

11.  Kontek Julia Środa 14:50-16:30
12. Kowalska Małgorzata Poniedziałek 16:00-17:40
13. Kral Sylwia Wtorek

Środa

14:30-15:15

15:00-16:00

14. Kulczyk Agnieszka Wtorek 14:20-16:00
15. Kulpeksza Agnieszka Środa 14:15-15:45
16.  Kuźniak-Garstecka Karina Poniedziałek

Wtorek

14:15-15:00

14:30-15:30

17. Lubawy Dorota Poniedziałek 16:00-18:15
18. Makowiecka Lidia Czwartek 16:30-17:25
19. Mielczarek Agnieszka Poniedziałek 16:00-17:35
20. Pokora Danuta Środa

Piątek

15:05-16:15

15:10-16:10

21. Pokorzyńska Anna Wtorek

Środa

16:30-17:45

16:30-17:00

22. Polańska  Mariola Środa 15:05-16:30
23. Rajmann Hanna Poniedziałek 15:30-17:25
24.  Robaczewska Barbara Czwartek 14:30-16:00
25. Ryska Aleksander Czwartek 14:20-15:40
26. Rzadkiewicz Alina Środa

Czwartek

15:00-16:00

17:30-18:15

27. Sabacińska Iwona Wtorek 14:30-16:00
28.  Skrzyńska – Klim Beata Poniedziałek 15:15-17:15
29. Strzyżewska Ewa Poniedziałek

Środa

16:00-17:00

16:00-17:00

30. Swosińska Dobromiła Poniedziałek

Czwartek

15:00-15:45

15:00-15:45

31. Szenefeld Magdalena Poniedziałek 16:00-17:45
32. Tabor Justyna Poniedziałek 16:30-18:30
33. Terzimann Izabela Wtorek

Czwartek

17:30-18:30

17:30-18:30

34. Witkowska Beata Poniedziałek 15:00-16:35
35. Witkowska Grażyna Czwartek 14:10-15:40
36. Witkowski Rafał Poniedziałek 15:00-16:30
37. Woźniak Wiesława Poniedziałek

Czwartek

16:00-17:00

15:15-16:00

38. Zawadzka-Pleszyńska Hanna Czwartek 15:10-15:30
39. Zbylut Emanuela Poniedziałek 17:00-18:50
40.  Przybylska Renata Środa 17:00-17:40
         

 

 

                                                                                                                             Gabriela Rojek

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2
w Szubinie