30 września 2019r. obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Chłopca. Tego dnia nasi mali bohaterowie zmierzyli się z prawdziwie męskimi zadaniami, które mieli wykonać w jak najszybszym czasie.

Pierwszą konkurencją były wyścigi „na elegancko”. Chłopcy wystąpili w marynarkach i podczas wspólnej zabawy sprawnie je przekazywali swoim kolegom. W drugim zadaniu udowodnili, że znakomicie czują się w kuchni. Konkurencja polegała na tym, że chłopcy musieli przebiec pewien odcinek drogi, trzymając garnek w rękawicach kuchennych. Trudność zadania wynikała również z tego, że nie można było wylać zawartości garnka. Trzecim zdaniem był rajd samochodowy. Chłopcy bardzo sprawnie manewrowali kierownicą, jadąc między palikami. Podczas tej konkurencji wydawali dźwięki charakterystyczne dla ryku silnika.

Mali panowie ze wszystkich zadań wywiązali się wzorowo. Zabawne konkurencje dostarczyły wielu emocji nie tylko samym uczestnikom, ale również kibicującym im koleżankom z poszczególnych klas.                            Za wspólną zabawę otrzymali pamiątkowe dyplomy i słodkie upominki.

więcej 

Organizatorzy:

Grażyna Witkowska

Magdalena Wojtas-Gnat