Miesięczne archiwum: Maj 2019

2 medale SP 2 Szubin

 

9 zawodników liczyła reprezentacja Szubina, biorąca udział w Mistrzostwach Województwa w Grze Aktywnej w Warcabach Stupolowych, które odbyły się w bydgoskim MDK 1. Szubinianie wywalczyli medali (3 złote, 2 srebrne, 3 brązowy).

 

Miejsca warcabistów Szubina: I miejsce Hubert Zdralek (I LO Szubin) – grupa juniorów do lat 19, I miejsce Alan Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin / SzDK Szubin) – grupa juniorów do lat 7, I miejsce Antonina Majewska (Przedszkole 3 Szubin / SzDK Szubin) – grupa juniorek do lat 7, II miejsce Kamil Białecki (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin) – grupa juniorów do lat 7, II miejsce Michelle Wyrzykowska (SP Szubin) – grupa juniorek do lat 9, III miejsce Jagoda Kroczka (SP 2 Szubin / SzDK Szubin) – grupa juniorek do lat 15, III miejsce Sandra Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin / SzDK Szubin) – grupa juniorek do lat 11, III miejsce drużynowo Wesołe Warcaby SP 1 Szubin – grupa juniorów, IV miejsce Kacper Białecki (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin) – grupa juniorów do lat 13, IV miejsce Martyna Majda (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin / SzDK Szubin) – grupa juniorek do lat 9, IV miejsce drużynowo Wesołe Warcaby SP 1 Szubin – grupa juniorek.

W championacie uczestniczyli przedstawiciele klubów i placówek z Bydgoszczy, Włocławka, Sępólna Krajeńskiego, Świecia, Janikowa, Nowego Miasta Lubawskiego i Szubina. System rywalizacji przedstawiał się następująco: turniej A – seniorzy, seniorki, juniorzy i juniorki do lat 15, 17, 19, turniej B – juniorzy do lat 7, 9, 11, 13, turniej C – juniorki do lat 7, 9, 11, 13.

 

Piotr Szybowicz

 

  

   

Uczniowie naszej szkoły brali udział w gminnym konkursie „Matematyczne Asy”, który w tym roku szkolnym był organizowany w Szkole Podstawowej nr 1 w Szubinie.

29 kwietnia 2019 roku zadania rozwiązywali uczniowie klas IV, V i VII szkół podstawowych. Natomiast 7 maja 2019 roku do rywalizacji przystąpili uczniowie klas VI i VIII szkół podstawowych oraz uczniowie klas III oddziałów gimnazjalnych.

Klasy IV

Alexander Kowalski – I miejsce

Szymon Roga – II miejsce

Jakub Och – III miejsce

Igor Markowski – wyróżnienie

Klasy V

Oliwia Robaczewska – I miejsce

Jakub Kulig – II miejsce

Katarzyna Wargulec – III miejsce

Bartosz Janicki – wyróżnienie

Jakub Piekarski – wyróżnienie

Klasy VI

Rafał Kuczbański – I miejsce

Klasy VII

Łukasz Bartkowiak – III miejsce

Klasy VIII

Remigiusz Grzybowski – III miejsce

Jagoda Kroczka – wyróżnienie

Lena Krajewska – wyróżnienie

Klasy III  GIM

Kacper Knapik – III miejsce

Alicja Szendel – wyróżnienie

Wszystkim uczestnikom zmagań matematycznych gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Beata Skrzyńska – Klim

Danuta  Pokora

Informacja dla rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie Gabriela Rojek informuje, iż zebrania z rodzicami odbędą się według następującego harmonogramu:

08.05.2019 r. (środa) godz. 17.00 – klasy IV – VIII i III klasy oddziałów gimnazjalnych

09.05.2019 r. (czwartek)– godz. 17.00 – klasy 0 – III