27 marca 2019 roku w naszej szkole gościliśmy dzieci z roczników 2012 i 2013              wraz z ich opiekunami.

Uczestnicy Drzwi Otwartych mieli możliwość dowiedzenia się, jak funkcjonuje szkoła oraz mogli wziąć udział w przygotowanych przez nauczycieli zajęciach i zabawach. Pani dyrektor Gabriela Rojek zapoznała rodziców z organizacją pracy w oddziałach zerowych i klasach pierwszych. Omówiła bazę dydaktyczną szkoły oraz przedstawiła ofertę zajęć pozalekcyjnych.

Dzieci uczestniczyły w różnorodnych zajęciach: sportowych, plastycznych, technicznych, muzycznych, informatycznych. Podejmując wybrane przez siebie działania, mogły poczuć się jak prawdziwi uczniowie. Rodzice i opiekunowie, podczas rozmów indywidualnych, mieli możliwość poznania nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej i oddziałów przedszkolnych.

Dziękujemy za tak liczne przybycie do naszej szkoły. Mamy nadzieję, że już                      we wrześniu ponownie spotkamy się w Szubińskiej Dwójce i że będziecie dobrze czuli się wśród nas.

Do zobaczenia w nowym roku szkolnym!

więcej