13 marca 2018 r. do naszej szkoły zostały zaproszone dzieci z rocznika 2011 i 2012 wraz z rodzicami.

           Dla najmłodszych przygotowano wiele atrakcji: zabawy ruchowe w sali gimnastycznej, zajęcia plastyczne, zabawy muzyczno – ruchowe, konstrukcyjne, zabawy z wykorzystaniem tablic interaktywnych, zajęcia kulinarne- dekorowanie świątecznych babeczek, poczęstunek w postaci smacznych i zdrowych owoców, soczków, mleczka oraz słodkich cukierków.

             Dyrektor szkoły Gabriela Rojek spotkała się z rodzicami w świetlicy szkolnej. Pani dyrektor przekazała najistotniejsze informacje dotyczące funkcjonowania dzieci w oddziałach zerowych i klasach pierwszych, przedstawiła ofertę edukacyjną oraz omówiła bazę szkoły.

              Wizyta przyszłych uczniów wraz z rodzicami w naszej szkole  przebiegała w miłej i wesołej atmosferze. Dzieci wspaniale się bawiły, z zaciekawieniem oglądały sale lekcyjne i nawiązywały pierwsze znajomości. Wielu rodziców z sentymentem wspominało czasy, gdy sami byli uczniami Szubińskiej „Dwójki”. Podczas indywidualnych rozmów dyrekcja szkoły oraz grono nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej odpowiadało na wszystkie nurtujące rodziców pytania.

 

więcej