21 marca do naszej szkoły przyleciał bocian i przyniósł list od Pani Wiosny… Tak rozpoczęła się wspólna zabawa dzieci z oddziałów zerowych i uczniów z klas I-III.

Wiosna napisała, że jest już blisko i nie może się doczekać spotkania z nami. Przekazała swoim pośrednikom, pani Magdzie i pani Grażynie, specjalne wiosenne zadania. Miały one na celu przygotować wszystkich do zmieniającej się pory roku.

Dzieci prezentowały przygotowane wcześniej plakaty pt. „Zwiastuny wiosny”, śpiewały piosenkę, wykonywały zadania ruchowe i teatralne. Wszystkie zabawy sprawiły im wiele radości. Wykazały się przy tym dużą kreatywnością. Pod koniec uroczystości zjawiła się kolorowa Pani Wiosna wraz z grającym korowodem. Radośnie powitała dzieci, wręczyła im słodką niespodziankę i zaprosiła na wiosenny spacer.

Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę.

Organizatorzy:

Grażyna Witkowska i Magdalena Wojtas-Gnat

foto: Roksana Ożóg

więcej

21 marca 2017 uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum pożegnali zimę , a powitali wiosnę. Samorząd przygotował marzannę , którą później spalono na znak pożegnania  zimy. Uczniom towarzyszyły piosenki i okrzyki o wiośnie.

foto: Oliwia Ożóg

więcej