2 medale SP 2 Szubin

 

9 zawodników liczyła reprezentacja Szubina, biorąca udział w Mistrzostwach Województwa w Grze Aktywnej w Warcabach Stupolowych, które odbyły się w bydgoskim MDK 1. Szubinianie wywalczyli medali (3 złote, 2 srebrne, 3 brązowy).

 

Miejsca warcabistów Szubina: I miejsce Hubert Zdralek (I LO Szubin) – grupa juniorów do lat 19, I miejsce Alan Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin / SzDK Szubin) – grupa juniorów do lat 7, I miejsce Antonina Majewska (Przedszkole 3 Szubin / SzDK Szubin) – grupa juniorek do lat 7, II miejsce Kamil Białecki (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin) – grupa juniorów do lat 7, II miejsce Michelle Wyrzykowska (SP Szubin) – grupa juniorek do lat 9, III miejsce Jagoda Kroczka (SP 2 Szubin / SzDK Szubin) – grupa juniorek do lat 15, III miejsce Sandra Ufnal (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin / SzDK Szubin) – grupa juniorek do lat 11, III miejsce drużynowo Wesołe Warcaby SP 1 Szubin – grupa juniorów, IV miejsce Kacper Białecki (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin) – grupa juniorów do lat 13, IV miejsce Martyna Majda (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin / SzDK Szubin) – grupa juniorek do lat 9, IV miejsce drużynowo Wesołe Warcaby SP 1 Szubin – grupa juniorek.

W championacie uczestniczyli przedstawiciele klubów i placówek z Bydgoszczy, Włocławka, Sępólna Krajeńskiego, Świecia, Janikowa, Nowego Miasta Lubawskiego i Szubina. System rywalizacji przedstawiał się następująco: turniej A – seniorzy, seniorki, juniorzy i juniorki do lat 15, 17, 19, turniej B – juniorzy do lat 7, 9, 11, 13, turniej C – juniorki do lat 7, 9, 11, 13.

 

Piotr Szybowicz

 

  

   

Uczniowie naszej szkoły brali udział w gminnym konkursie „Matematyczne Asy”, który w tym roku szkolnym był organizowany w Szkole Podstawowej nr 1 w Szubinie.

29 kwietnia 2019 roku zadania rozwiązywali uczniowie klas IV, V i VII szkół podstawowych. Natomiast 7 maja 2019 roku do rywalizacji przystąpili uczniowie klas VI i VIII szkół podstawowych oraz uczniowie klas III oddziałów gimnazjalnych.

Klasy IV

Alexander Kowalski – I miejsce

Szymon Roga – II miejsce

Jakub Och – III miejsce

Igor Markowski – wyróżnienie

Klasy V

Oliwia Robaczewska – I miejsce

Jakub Kulig – II miejsce

Katarzyna Wargulec – III miejsce

Bartosz Janicki – wyróżnienie

Jakub Piekarski – wyróżnienie

Klasy VI

Rafał Kuczbański – I miejsce

Klasy VII

Łukasz Bartkowiak – III miejsce

Klasy VIII

Remigiusz Grzybowski – III miejsce

Jagoda Kroczka – wyróżnienie

Lena Krajewska – wyróżnienie

Klasy III  GIM

Kacper Knapik – III miejsce

Alicja Szendel – wyróżnienie

Wszystkim uczestnikom zmagań matematycznych gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

 

Beata Skrzyńska – Klim

Danuta  Pokora

Informacja dla rodziców

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie Gabriela Rojek informuje, iż zebrania z rodzicami odbędą się według następującego harmonogramu:

08.05.2019 r. (środa) godz. 17.00 – klasy IV – VIII i III klasy oddziałów gimnazjalnych

09.05.2019 r. (czwartek)– godz. 17.00 – klasy 0 – III

Komunikat dotyczący organizacji pracy Szkoły 26.04.2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie informuje, że w związku z zawieszeniem akcji protestacyjnej przez część nauczycieli obowiązuje następujący  plan zajęć na 26.04.2019 dla klas IV-VIII i III Gimnazjum.

Dla klas I-III proponujemy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej.

Oddziały „O” przychodzą zgodnie z harmonogramem pracy.

Świetlica szkolna organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Plan zajęć na pozostałe dni będzie zamieszczany na stronie internetowej.

 Harmonogram przyjazdu  autobusu szkolnego w dniu 26.04.2019r

I przyjazd      godz 7.05 Pińsko, Ameryczka, Szaradowo, Zalesie, Wolwark

II przyjazd      godz 10.05 Ameryczka I, Szaradowo, Zalesie, Ameryczka II, Pińsko, Wolwark

 Harmonogram odjazdu  autobusu szkolnego w dniu 26.04.2019r

 I odjazd   – 12.00

II odjazd   – 13.40

III odjazd   -14.40

Komunikat dotyczący organizacji pracy Szkoły 25.04.2019

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie informuje, że w związku z zawieszeniem akcji protestacyjnej przez część nauczycieli obowiązuje następujący  plan zajęć na 25.04.2019 dla klas IV-VIII i III Gimnazjum.

Dla klas I-III proponujemy zajęcia opiekuńczo-wychowawcze w świetlicy szkolnej.

Oddziały „O” przychodzą zgodnie z harmonogramem pracy.

Świetlica szkolna organizuje zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

Plan zajęć na pozostałe dni będzie zamieszczany na stronie internetowej.

 Harmonogram przyjazdu  autobusu szkolnego w dniu 25.04.2019r

I przyjazd      godz 7.05 Pińsko, Ameryczka, Szaradowo, Zalesie, Wolwark

II przyjazd      godz 10.05 Ameryczka I, Szaradowo, Zalesie, Ameryczka II, Pińsko, Wolwark

 Harmonogram odjazdu  autobusu szkolnego w dniu 25.04.2019r

 I odjazd   – 12.00

II odjazd   – 13.40

III odjazd   -14.40

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubin informuje, iż nauczyciele będą prowadzić akcję protestacyjną  24.04.2019 r.

Szkoła będzie organizowała zajęcia opiekuńczo- wychowawcze,

dla uczniów klas 1-8 SP i 3 G.

Autobus  szkolny jeździł będzie  zgodnie z rozkładem.

Oddziały „O” przychodzą na zajęcia zgodnie z harmonogramem pracy grupy. 

Rodziców i uczniów Szkoły Podstawowej nr 2 informuję o kontynuacji akcji strajkowej przez nauczycieli naszej szkoły.

W świetlicy szkolnej będą odbywać się zajęcia opiekuńczo-wychowawcze.

23.04.2019 podam informacje dotyczące pracy szkoły w dniach 24,25,26 kwietnia 2019r.

Za utrudnienia przepraszam.

 Informowanie  Państwa w takiej formie  wynika z przyjętej organizacji protestu nauczycieli przez Związki Zawodowe.

 

                                                                                                                                             Gabriela Rojek

                                                                                                                                             Dyrektor Szkoły

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie informuje,

iż z dniem 18.04.2019r.,(czwartek) nauczyciele oddziałów „O” zawieszają strajk.

Od 18.04.2019r., dzieci z oddziałów (Żabki, Motylki, Biedronki) przychodzą

na zajęcia zgodnie z harmonogramem   pracy grupy.

 

Informacje szczegółowe tel. 519-700-352

W Szubińskim Domu Kultury odbyły się Mistrzostwa Województwa w Grze Błyskawicznej w Warcabach Klasycznych (64) z udziałem zawodników z Bydgoszczy, Włocławka, Świecia, Janikowa, Unisławia, Nowego Dworu Bratiańskiego, Szubina, Zalesia, Królikowa, Kowalewa i Rynarzewa.
 
Wicemistrzem województwa mężczyzn został Dariusz Wargulec (SzDK Szubin), wicemistrzynią województwa kobiet została Wanda Makowiecka z Królikowa. W grupie juniorek do lat 16 zwyciężyła Katarzyna Wargulec (SP 2 Szubin / SzDK Szubin), a Jagoda Kroczka zajęła (Zalesie / SP 2 Szubin / SzDK Szubin) III miejsce.
W grupie juniorek do lat 10 tryumfowała Michelle Wyrzykowska (SP 2 Szubin / SzDK Szubin), a w grupie juniorek do lat 7 Michalina Majewska (Przedszkole 3 / SzDK Szubin). W grupie juniorów do lat 19 tytuł drugiego wicemistrza uzyskał Marcel Grabowski (I LO Szubin / Kowalewo). W grupie juniorów do lat 13 na III miejscu znalazł się Maciej Sobczak (SP 2 Szubin / SzDK Szubin). W grupie do lat 10 na I miejscu uplasował się Sebastian Król (SP Rynarzewo / SzDK Szubin), a na II miejscu Wojciech Chudzyński (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin / SzDK Szubin). W grupie do lat 7 I miejsce zajął Kamil Białecki (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin).
 
W klasyfikacji drużynowej miejscowi warcabiści z SzDK Szubin wywalczyli dwie czołowe lokaty: IV miejsce – kategoria seniorów, I miejsce – kategoria juniorów,
I miejsce – kategoria juniorek.
 
W poszczególnych grupach I miejsca zajęli: seniorzy – Leszek Napiontek (SIN Razem Świecie), seniorki – Patrycja Chrząszcz (LZS Senet Janikowo), juniorzy 19 – Mateusz Kozaczyński (LZS Senet Janikowo), juniorzy 16 – Dominik Rubaj (SIN Razam Świecie), juniorzy 13 – Patryk Kubiak (LZS Senet Janikowo), juniorzy 10 – Sebastian Król (SzDK Szubin / SP Rynarzewo), juniorzy 7 – Kamil Białecki (Wesołe Warcaby SP 1 Szubin), juniorki 19 – Emilia Lepak (ZS Chemicznych / MDK 1 Bydgoszcz / Jeziorany), juniorki 16 – Katarzyna Wargulec (SzDK Szubin / SP 2 Szubin), juniorki 13 – Iga Biskupiak (LZS Senet Janikowo), juniorki 10 – Michelle Wyrzykowska (SzDK Szubin / SP 2 Szubin), juniorki 7 – Antonina Majewska (SzDK Szubin / Przedszkole 3 Szubin), drużynowo seniorzy – MDK 1 Bydgoszcz, drużynowo juniorzy – SzDK Szubin, drużynowo juniorki – SzDK Szubin.
 
Organizacji turnieju podjęli się: Szubiński Dom Kultury i UKS Szachowa Dwójka Szubin. Obowiązki sędziów championatu sprawowali: Piotr Szybowicz, Mikołaj Włoch (MDK 1 Bydgoszcz / UKS Szachowa Dwójka Szubin) i Anna Sternalska – Lepak (MDK 1 Bydgoszcz). Kierownictwo zawodów spoczywało w rękach Piotra Szybowicza (działacz klubów szachowo – warcabowych: UKS Szachowa Dwójka Szubin / SzDK Szubin / MDK 1 Bydgoszcz / I LO Szubin).
 
teks i informacje przekazał :Piotr Szybowicz

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie informuje

Rodziców i Uczniów kl. VIII, iż egzamin w naszej szkole odbędzie się

zgodnie z harmonogramem tj. 15,16,17 kwietnia 2019 r., o godz. 9.00

 

15.04.2019 r. –  J. polski /120 minut/

16.04.2019 r. – Matematyka /100 minut/

17.04.2019 r. –  Część językowa /J. angielski/, /90 minut/

 

Uczniowie klas ósmych SP nr 2  w w/w dniach przychodzą na egzamin o godz. 8.30

Natomiast uczniowie kl. I – VII nie mają zajęć dydaktycznych.

Zgodnie z Harmonogramem Pracy Szkoły,

przewidzianym na rok szkolny 2018/2019.

 

Dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Szubinie informuje rodziców i uczniów oddziałów gimnazjalnych, iż egzaminy w naszej szkole

odbędą się zgodnie z harmonogramem:  tj. 10, 11, 12 kwietnia 2019r., o godzinie 9.00.

10.04.2019r. – Część humanistyczna

  • Historia i Wiedza o Społeczeństwie
  • Język polski

11.04.2019r. – Część przyrodniczo-matematyczna

  • Przyrodnicze (biologia, chemia, fizyka, geografia)
  • Matematyka

12.04.2019r. – Część językowa

  • Język angielski – poziom podstawowy
  • Język angielski – poziom rozszerzony

 

Gimnazjaliści w w/w dniach przychodzą na egzamin o godzinie 8.30.

Dyrektor szkoły informuje, iż z powodu braku porozumienia miedzy stroną rządową a związkami zawodowymi (ZNP i FZZ)  od 8 kwietnia 2019 roku w szkole odbędzie się akcja strajkowa nauczycieli oraz pracowników niepedagogicznych.

W tym czasie lekcje nie będą prowadzone.

Proszę o zapewnienie opieki dzieciom we własnym zakresie.

Szkoła będzie otwarta, a dodatkowych informacji będzie udzielać Dyrekcja szkoły (nr tel. 52 384 94 81, 52 384 24 81)

Dyrektor szkoły